Тиждень тому заступником директора з економічних питань ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» Набокою І.С., на апаратній нараді у міського голови, було озвучено проблемне питання, котре стосується вивезення РОСЛИННИХ ВІДХОДІВ, котре в нашому місті існує із року в рік, але, нажаль, за тиждень нічого не змінюється.

ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС» є виконавцем комунальної послуги з поводження з відходами до якої включено вивезення твердих побутових, великогабаритних і ремонтних відходів.

Шановні обслуговуючі організації!

Вам рослинні відходи ЗАКЛАДЕНО ДО ТАРИФУ (управителі, ЖЕКи , ОСББ , домові комітети і т.д.)! Особливо звертаємось до розташованих в центральній частині міста:

будь ласка виконуйте свої зобов‘язання і не залишайте гілля, листву на контейнерних майданчиках, котрі обслуговують виконавці комунальної послуги з поводження з відходами!

Додаємо фото збирання та вивезення рослинних відходів ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС», яке відбувається регулярно! Нами надавалися запити щодо включення до тарифу вивезення рослинних відходів з приватного сектору, але як залишити надалі всі багатоповерхові будинки, по факту, без послуги?

Шановне керівництво міста, Департамент інфраструктури міста!

Для життєдіяльності міста, його чистоти у будь яку пору року і вирішення питання, яке турбує всіх з року в рік, вважаю за необхідність ініціювати і визначити виконавцями послуги з вивезення рослинних відходів ті організації, які по факту це виконують!