ТОВ «Сервісресурс» ЗАЛУЧАЄ ДОДАТКОВУ ТЕХНІКУ ДЛЯ ЛІКВІДАЦІЇ ЗВАЛИЩ РОСЛИННИХ ВІДХОДІВ КОТРІ НЕ ВХОДЯТЬ ДО ТАРИФУ І Є НЕ ВИРІШЕНОЮ ПРОБЛЕМОЮ В МІСТІ ІЗ РОКУ В РІК!!!

Однією з гострих і невирішених проблем у місті Суми залишається збирання та вивезення відходів рослинного походження. Зазначаємо, що вивезення листви, гілля та інших відходів рослинного походження не входить до складової тарифу ТОВ "СЕРВІСРЕСУРС", а утворення сміттєвалищ і складування їх на контейнерних майданчиках ЗАБОРОНЕНО!

Протягом періоду активного опадання листви, обрізки гілля, прибирання територій юридичними ( фізичними) особами ( в тому числі неодноразово було зафіксовано складування відходів рослинного походження комунальними установими та обслуговуючими організаціями, у яких, по факту, збирання і вивезення рослинних відходів є однією із складових тарифу) та бюджетними організаціями, керівництвом ТОВ "СЕРВІСРЕСУРС" було залучено додаткову спеціалізовану техніку для ліквідації утворених сміттєзвалищ рослинними відходами.

Звертаємось до Вас з проханням цінувати щоденну працю співробітників ТОВ "СЕРВІРЕСУРС" і не складувати відходи біля котейнерних майданчиках, чим захаращуючі наше з Вами місто.

При необхідності вивезення великогабаритних відходів ви можете замовити дану послугу шляхом звернення ТОВ "СЕРВІСРЕСУРС".

Телефон для довідок:+38 (099) 007 4885 ( з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00, 12.00-13.00 перерва).

РАЗОМЗРОБИМОМІСТО ЧИСТИМ